Realizacje

Poznańskie Centrum Finansowe

PFC to drugi największy biurowiec w Poznaniu. Budynek znajduje się w samym centrum miasta tuż obok Starego Browaru. Jego nowoczesna konstrukcja, wysokość oraz położenie sprawiają, że stał się on jednym z najbardziej charakterystycznych elementów w stolicy Wielkopolski. Wieżowiec, jako pierwszy tego typu obiekt w Poznaniu, jest w całości sterowany komputerowo i jest zaliczany do tzw. "inteligentnych" budynków”.

Osiedle Cynamonowe

Biurowiec Liberty Corner

Jest budynkiem biurowy klasy A+, który powstał w 2003 roku. Zlokalizowany w samym sercu Warszawy, w pobliżu Placu Trzech Krzyży, wyposażony w najnowocześniejsze systemy zarządzania. Liberty Corner jest siedzibą prestiżowych firm i instytucji.

 

Osiedle Cynamonowe

Andersia Tower

Budynek Andersia Tower jest drugim etapem zabudowy Placu Andersa w Poznaniu i powstał w samym centrum miasta, obok budynku Poznańskiego Centrum Finansowego oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Browaru. Andersia Tower to wielofunkcyjny obiekt o łącznej powierzchni najmu 25.000 m2 z dwupoziomowym parkingiem podziemnym na 200 samochodów.

 

Osiedle Cynamonowe

Andersia Business Center

Andersia Business Centre jest nowoczesnym kompleksem biurowo-usługowym z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi, oferującymi 11.200 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 2.300 m2 powierzchni handlowej, zlokalizowanej na parterze. 

 

Osiedle Cynamonowe

Willa Księcia Witolda

Willa Księcia Witolda jest ekskluzywnym budynkiem apartamentowym, który powstał w historycznym miejscu Wrocławia – na Kępie Mieszczańskiej. Architektura budynku, w swej formie, odtwarza dawną pierzejową zabudowę kwartatów urbanistycznych.

 

Osiedle Cynamonowe

Maraton Gardens

Zlokalizowane w centrum Poznania, pomiędzy ulicami Królowej Jadwigi, Maratońską i Olimpijską nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Kompleks budynków składa się z 251 apartamentów wykonanych w wysokim standardzie, lokalów usługowych na parterze, oraz parkingu podziemnego na 300 samochodów.

 

Osiedle Cynamonowe


Kreacja przedsięwzięć deweloperskich

Nasz działania obejmują również prace koncepcyjne i studialne, które prowadzimy w ramach etapu przygotowania inwestycji. W ostatnich latach podjęliśmy wiele działań z zakresu przekształceń funkcjonalnoprzestrzennych oraz kreacji wartości nieruchomości, takich jak:

Wioska Olimpijska – młodzieżowe igrzyska, Poznań 2014
Opracowanie Wstępnego Studium Wykonalności inwestycji budowy wioski olimpijskiej na potrzeby organizacji Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich – Poznań 2014, na obszarze 54 ha.

Projekt Nowa Wilda
Zarządzanie projektem, którego celem były przekształcenia planistyczne oraz zmiana funkcji zagospodarowania terenów

Elektrociepłownia Garbary
Opracowanie Wstępnego Studium Wykonalności sprzedaży oraz obsługa projektu, którego celem są przekształcenia planistyczne oraz zmiana funkcji zagospodarowania terenów poprzemysłowych w centrum Poznania.