JOT-BE POD KLUCZ

Dla wszystkich, którzy cenią piękne wnętrza, a nie mają czasu lub pomysłu, jak urządzić nowe mieszkanie lub dom, przygotowaliśmy program aranżacji wnętrz JOT-BE POD KLUCZ.

We współpracy z doświadczonymi architektami wnętrz z pracowni KODO pomożemy Ci w urządzaniu nowego lokum – zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.


JOT-BE POD KLUCZ to szereg elastycznych rozwiązań, dzięki którym urządzanie stanie się prawdziwą przyjemnością!

Wybierz gotowy projekt i zaadaptuj go do potrzeb Twojego mieszkania lub domu. Podaj kwotę, jaką planujesz przeznaczyć na wykończenie – przygotujemy propozycje dostosowane do Twoich możliwości. Podziel się z nami swoimi pomysłami – stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt!

W ramach usługi otrzymasz projekt wnętrza, wspólnie z architektem wybierzecie możliwości aranżacyjne dopasowane do Twoich wymagań i założeń budżetowych. Indywidualny konsultant zamówi potrzebne produkty i dopilnuje realizacji ich zamówień. Na koniec – solidna, współpracująca na stałe z KODO ekipa wykona prace wykończeniowe, na które otrzymasz dwuletnią rękojmię.

Skorzystaj z preferencyjnych warunków i promocji organizowanych przez KODO specjalnie dla Klientów JOT-BE NIERUCHOMOŚCI!
Zyskasz świetne ceny i 2 lata gwarancji na prace wykończeniowe! Dodatkowo zaoszczędzisz aż 15% kosztów produktów, gdyż pakiety wykończeniowe obciążone są nie 23% a 8% stawką VAT.

Szczegółowe informacje w naszym Biurze Sprzedaży, tel. 697 660 261, [email protected]