Partnerzy

Biuro Sprzedaży

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI  jest wrocławską agencją nieruchomości z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Od 1995 r. kompleksowo obsługuje projekty deweloperskie w zakresie sprzedaży i marketingu, pełniąc jednocześnie rolę strategicznego doradcy.  
Ponadto firma prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym oraz komercyjnym, w szczególności obsługując transakcje:

- sprzedaży i kupna mieszkań, domów i działek,
- najmu i wynajmu mieszkań i domów,
- pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie nieruchomości komercyjnych.

 

 

Generalny Wykonawca

KARMAR to jedna z czołowych firm budowlanych w Polsce. W swoim portfolio projektowym posiada ponad 60 inwestycji. W większości są to budynki mieszkaniowe, ale także biura, magazyny, obiekty użyteczności publicznej oraz obiekty infrastrukturalne. Firma stanowi część struktur Bouygues Construction, jednego z liderów w światowym budownictwie, stanowiącego część Bouygues Group.

 

 

 

 

Finansowanie

mBank Hipoteczny (wcześniej BRE Bank Hipoteczny) - to jeden z wiodących kredytodawców hipotecznych i największy specjalistyczny bank na rynku finansowania nieruchomości. Silną pozycję rynkową zbudował pod marką BRE Bank Hipoteczny, utożsamianą z wysokim poziomem usług finansowych, profesjonalizmu i partnerskiej współpracy. Bank finansuje nieruchomości komercyjne oraz mieszkaniowe i postrzegany jest jako najlepszy partner finansowy w realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych w tej branży.
Pozostaje jednym z największych kredytodawców deweloperskich projektów mieszkaniowych a nabywcom indywidualnym oferuje atrakcyjne warunki kredytu na zakup mieszkania.

 

Biuro Projektowe

APSZ Szczepaniak działa na rynku usług projektowo-inżynierskich w Polsce nieprzerwanie od roku 1999, początkowo jako autorska pracownia architektów Artura Szczepaniaka i Pawła Szczepaniaka, a od 2004 roku pod nazwą AP Szczepaniak Sp. z o. o.
Dorobek obejmuje projekty, ekspertyzy i opracowania   projektów branżowych m.in. w sektorze budownictwa mieszkaniowego (wielorodzinnego), handlu (hipermarkety), użyteczności publicznej (biurowe i hotelowe), usługach komercyjnych i innych sektorach.
Profesjonalna kadra, wysokokwalifikowani specjaliści, międzynarodowe standardy pracy oraz doskonała znajomość lokalnych uwarunkowań inwestycyjnych to atuty firmy zapewniające bezpieczeństwo i powodzenie powierzonych nam projektów. Wśród dotychczasowych Klientów znalazły się wiodące polskie i zagraniczne firmy z sektora deweloperskiego i sieciowego handlu wielkopowierzchniowego oraz wiele innych firm o krajowym, regionalnym i lokalnym zasięgu działania.

 

Inspektor nadzoru

Biuro inżynieryjne Jan Lech Zioberski istnieje od 1993 r. Jest partnerem polskich i zagranicznych firm realizujących przedsięwzięcia przemysłowe, komercyjne oraz inwestycje mieszkaniowe.
Właściciel firmy posiada certyfikat Niezależnego Inżyniera Konsultanta oraz pełne uprawnienia wykonawcze i projektowe w specjalności konstrukcyjno-budowlanej włączając w to uprawnienia w zakresie prowadzenia i nadzorowania robót budowlanych.